počet produktů: 0
cena: 0 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 51
týden: 98
celkem: 214359

ROZBOR VODY

Víte, jakou vodu pijete, jakou umýváte nádobí, nebo v jaké se sprchujete a myjete? Zjistěte, jak jste na tom s kvalitou vody právě vy. Objednejte si analýzu vody. Nejenom u vás v domácnosti, ale třeba i u vás ve firmě.

Rozbor vody zjistí, zda vaše voda odpovídá vyhlášce

Hygienické požadavky na pitnou vodu jsou poměrně jasné. Konkrétně je upravuje vyhláška MZ 252/2004, která je jasným soupisem toho, jak by měla kvalitní voda vypadat. Analýzy vod vypracované naší společností vám odpovědí na otázku, jak na tom je s kvalitou právě voda, kterou ve své domácnosti využíváte.

Rozbor pitné vody umíme nabídnout každému

Využíváte vodu ze studně? Nebo jste napojeni na centrální vodovodní řad? V obou případech vám dokážeme rozbory vaší vody nabídnout. A to se zaměřením na dvě hlavní oblasti, kterými je:

  • Chemický rozbor
  • Mikrobiologický rozbor

Nejenom, že posoudíme kvalitu vaší vody, ale následně doporučíme také vhodné řešení, které vám pomůže. A to ať už bude spojeno s desinfekcí vaší studny, nebo třeba s koupí a následnou montáži potřebného filtru na pitnou vodu.

Rozbory vody s cetifikátem po celé republice

Ať už chcete posoudit vodu ve vaší studni či vrtu, nebo vodu z vodovodu, neváhejte nás kontaktovat.

Spolupracujeme s laboratoří v Nymburku a laboratoří ALS Czech Republic, která má pobočky Praha, Česká Lípa, Pardubice, Liberec, Lovosice, Ostrava, Brno, Plzeň, České Budějovice, Rožnov pod Radhoštěm, Kroměříž a Jihlava

Analýza vody je pro soukromé osoby, ale i firmy

Nejsou to jenom domácnosti, na které se specializujeme. Jsou to také firmy, kterým můžeme tuto službu nabídnout. I ta bude spojena jak s kvalitním rozborem, tak s možností využití řešení, které daný problém s vodou dokáže vyřešit. Podívejte se sami na možnost konkrétních domácích filtrací, které vám nabídneme.

Jaká je cena rozboru vody?

Vždy záleží na tom, jak rozsáhlý rozbor potřebujete udělat. Kromě základních možností přinášíme i rozšířené varianty, které jsou zaměřeny na přítomnost obrovského množství nežádoucích látek. Kolik vás takový rozbor bude stát? Prohlédněte si náš ceník.

  Mikrobiologický rozbor - Koliformní bakterie, Escherichia coli, Kult. mikroorg. při 36°C, Kult. mikroorg. při 22°C

  1.300,- Kč

 Chemický rozbor  - Barva, Zákal, pH, El. konduktivita při 25°C, Ca+Mg (tvrdost celková), CHSK Mn, Chloridy, Sírany, Dusitany,           Dusičnany, Vápník, Hořčík, Amonné ionty, Železo, Mangan

 

 1.600,- Kč

 Chemický + mikrobiologický rozbor

 2.600,- Kč

 Pouze vybrané ukazatele

  cena  dohodou  

 Odběr vzorku na místě vč. cestovného - Praha a Středočeský kraj

  300 - 500,- 

 Odběr vzorku mimo Prahu a Středočeský kraj

  cena dohodou

 Vypracování posudku a návrhu na opatření

         zdarma

Ceny jsou včetně DPH.

Máte-li zájem o rozbor vody, neváhejte nás kontaktovat.

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).