počet produktů: 0
cena: 0 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 61
týden: 605
celkem: 212363

Balené vody

Kupujete balenou vodu? - Proč odevzdáváte peníze do kapes výrobců balených vod?

Kupujete si výhradně balené vody a jste přesvědčeni, že tak prokazujete svému zdraví obrovskou službu? Potom jste skočili na reklamní kampaň a odevzdáváte peníze do kapes výrobců balených vod, často úplně zbytečně.

Výzkumy dokazují, že balené vody mnohdy vyjdou z hlediska zdraví a bezpečnosti nastejno jako voda z kohoutku. Představa, že balená voda je bezpečnější a prospěšnější než voda z kohoutku, je pouhou pověrou. Mnoha světovým výrobcům se podařilo přesvědčit zákazníky, že značková balená voda je pro jejich život nezbytná. Obchodem s minerálním, stolními a dalšími balenými vodami protékají obrovské peníze a vzhledem k masivní reklamní kampani a zhoršující se kvalitě pitné vody jejich obchod stále vzkvétá.

Jak to, že jsou lidé schopni zaplatit horentní částky za něco, co mohou mít i zadarmo? Experti tvrdí, že jde pouze o šikovně udělanou reklamu a lidé platí pouze za značku, jejíž kvalita bývá často sporná.

Přemýšleli jste o kvalitě balené vody v plastových obalech?

Pro balené vody se nejčastěji používají obalové materiály na bázi polyethylentereftalátu (PET), jehož běžnou složkou je i acetaldehyd. Zejména v létě se pak může stát, že ve skladovacích prostorách dosahuje teplota i 40 stupňů a v důsledku takto vysoké teploty se ve vodě začnou množit mikroorganismy a mohou se do ní vyluhovat i některé látky z PET obalu.

Spočítali jste si někdy, kolik utrácíte za balené vody?

b_200_200_16777215_00_images_2014-11-30_104623.jpg

Nezapomínejme ani na nepohodlné přenosy těžkých balíků vod domů, skladování prázdných plastových lahví a v neposlední řadě ekologickou zátěž.

Skončete s tím! S naší pomocí si upravte Vaši vodu doma z kohoutku městskou či studniční na stálý zdroj kvalitní čisté vody na celý život a ještě ušetřete.

  •  Souhlasíte, že utrácet tolik peněz za balenou vodu sporné kvality je zbytečné?
  •  Líbilo by se Vám mít kvalitní čistou vodu stále doma?
  •  Chcete každým rokem ušetřit tisíce korun?

 

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).