počet produktů: 0
cena: 0 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 60
týden: 604
celkem: 212362

O NÁS


Vítáme Vás na stránkách vodaprozdravi.eu


Již 15. rokem Vám pomáháme k čisté vodě a nabízíme produkty nejvyšší kvality, které mají přímý vliv na zdraví a kvalitu Vašeho života.

Mnoho firem v oblasti problematiky pitné či užitkové vody se zabývá buď výhradně rozbory vody či analýzou vody a nebo jen prodejem určitých typů filtračních zařízení, tzn. že lidé mají v ruce rozbor, ale netuší, jak z jejich vody odstranit nežádoucí kontaminanty nebo si naopak koupí vodní filtr, aniž by tušili, co jejich voda obsahuje a jaký filtr vlastně potřebují.

My se zabýváme, jak rozborem či analýzou vody, tak na základě výsledků poskytujeme poradenství a realizujeme konkrétní řešení včetně prodeje či pronájmu filtračních zařízení, instalace, záručního a pozáručního servisu, údržby a samozřejmě pravidelné kontroly vaší vody.

Jestliže řešíte, jak z Vaší vody odstranit chlór, dusičnany, dusitany, železo, mangan, bakterie, viry, hormony, pesticidy… a nebo Vás trápí tvrdost vody, tak nás neváhejte oslovit. Specializujeme se na úpravu a filtraci jak pitné, tak užitkové vody pro domácnosti a firmy, vyřešíme Vám starosti s tvrdostí vody a usazováním vodního kamene, zajistíme akreditované rozbory vody a v neposlední řadě nás zajímá i úspora Vaší vody.

Vždy dbáme na individuální přístup a konkrétní požadavky zákazníků a věříme, že čistá voda je potřebná pro plnohodnotný život všech lidí.

Naším cílem je ukázat Vám, že každý z Vás může získat kvalitní čistou vodu za tu nejlepší cenu.

Náš zákazník je u nás vždy na prvním místě, neboť jsme si vědomi, že nejefektivnější reklama na světě je DOPORUČENÍ.

 

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).