počet produktů: 0
cena: 0 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 87
týden: 425
celkem: 206085

Filtrovaná voda

Vybíráte filtraci vody? Pokud ano, je třeba si na samotný úvod položit hned několik základních otázek, které jsou nezbytné pro výběr správného řešení. Mezi klíčové otázky patří:

  • Jak vysoké jsou náklady na pořízení daného řešení?
  • Které řešení pro mě bude tím pravým?
  • Jaké jsou provozní náklady a jak náročná je údržba?
  • Jak vysoká je účinnost a co vše dané řešení umí?
  • Jaká je životnost filtru a jak zjistíme jeho funkčnost?

To jsou naprosto základní otázky, na které by neměl nikdo z nás zapomínat. Myslet bychom měli ale i na dalších několik věcí, se kterými je úprava vody a filtrace pitné vody přímo spojena. Je třeba uvědomit si i spotřebu naší vody, jakou kvalitu vody požadujeme, stejně jako to, jaké konkrétní jsou naše aktuální finanční možnosti.

Zajímá vás filtrace vody v domácnosti? Poradíme vám

Je jasné, že odpovědět na všechny tyto otázky může být pro laika poměrně složité. I proto nabízíme své služby v oblasti poradenství. A to hlavně v souvislosti s tím, jaké filtrace na pitnou vodu budou právě pro vás tím nejlepším možným řešením. Nejenom, že s vámi probereme všechny možnosti a výše uvedené otázky.

Dokážeme zajistit také odbornou analýzu vaší vody, která vám přesně řekne, co pijete. Následně budeme vědět, jaká jsou možná rizika a jaké naše produkty dokážou případné problémové příměsi vaší vody, a to jak ze studny, tak z vodovodního řadu efektivně odstranit.

Domácí filtrace pitné vody by měla být vždy kvalitní

Různých filtrů na pitnou vodu a filtračních systémů je na našem trhu nepřeberné množství. A to od těch, které jsou jenom nefunkčním lákadlem, až po takové, které svou práci odvedou na sto procent. A přesně ty máme v naší nabídce. Naše nabízená filtrace na pitnou vodu zajistí vždy perfektní kvalitu vody, a to po celou dobu životnosti daného zařízení.

Dbáme na individuální přístup spojený se všemi požadavky vás jako zákazníků. Díky tomu můžeme nabídnout řešení na míru, spojené nejenom s doporučením konkrétního produktu. Umíme zajistit i jeho instalaci a následný servis. Jak záruční, tak pozáruční. Samozřejmostí je, že vás také zaškolíme a předvedeme základní možnosti spojené s případnou údržbou.

Kvalitní filtrovaná voda je naším cílem

Jsme profesionálové, kteří vědí, co dělají. Věříme, že pouze čistá a dokonalá voda je tou životodárnou tekutinou, kterou vaše tělo potřebuje. Umíme nabídnout její zajištění s jistotou nejlepších cen. A proč si vybrat právě nás?

  • Jsme výhradním distributorem těch nejlepších řešení
  • Umíme nabídnout desetiletou záruku na naše filtrační zařízení
  • Garantujeme životnost minimálně 30 let
  • Zajišťujeme všechny doplňkové služby

S jakými možnostmi může být nejenom filtrace vody ze studny spojena?

Nabízíme vám hned několik řešení, které se liší jak svým technologickým provedením, tak i tím, na jaké konkrétní problémy se může zaměřit. V rámci naší nabídky můžeme nabídnout tyto druhy filtrací:

Uhlíková filtrace

Ideální varianta, jak z vody odstranit chlór a jeho negativní chuť, stejně jako zápach. Vaše voda tak bude chutná, kvalitnější a bez nepříjemného zápachu. Toto řešení je primárně určené domácnostem, které jsou napojeny na vodovodní řad.

Kombinovaná filtrace

Unikátní řešení, které je spojeno se zařízením, které obsahuje několik jednotlivých filtračních patron. Ty mohou postupně odstranit chlor, dusičnany, stejně jako je zajištěna filtrace železité vody. Kombinovaná filtrace umí také redukovat tvrdost vody, nebo eliminovat bakterie, viry a pesticidy. I tato metoda je primárně užívána u domácností napojených na vodovodní řad.

Nano filtrace

Zajímavé řešení, které je závislé hlavně na tlaku, kvalitě a také teplotě vstupní vody. Nano filtrace je jistotou toho, že z vody může být odstraněno až 99 procent bakterií, stejně jako virů, ale i plísní a řady dalších parazitů. Toto řešení nabídne i devadesátiprocentní efektivitu v odstranění baria, bikarbonátů, chloru, chromu, kyanidu, bromu a celé řady dalších látek. Jistota odstranění hliníku, kadmia, olova, dusičnanů, organických látek a pesticidů je spojena s osmdesátiprocentní účinností.

Nano filtrace dokáže eliminovat také arsen, benzen, borat, vápník a další látky, s čímž souvisí také redukce tvrdé vody. V tomto má tento typ filtrace více než padesátiprocentní efektivitu.

Reverzní osmóza

Aktuálně se jedná o nejúčinnější filtraci dostupnou v naší nabídce. Je výjimečná v tom, že dokáže nejenom eliminovat všechny nežádoucí látky z vody. Tato technologie je unikátní v tom, že dokáže vodě zpětně dodat i potřebný vyvážení poměr minerálů. Jde po profesionální řešení, které můžeme využít u kohoutkové vody, stejně jako u studniční vody. Dané řešení přináší špičkovou úpravnu vody, která může obsahovat až osmistupňovou filtraci, která zajišťuje ty nejlepší výsledky.

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).