počet produktů: 0
cena: 0 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 9
týden: 70
celkem: 208969

JAK VYBRAT SPRÁVNÝ FILTR?

Chcete od své studniční vody nebo od vody z vodovodního řadu, aby splňovala kvalitativní vlastnosti, které budou spojeny s její stoprocentní nezávadností? Řešením je správný filtr na vodu. Podívejte se spolu s námi na postup, jak vybrat ten správný.

Než začnete vybírat filtr na pitnou vodu, je třeba provést rozbor vody

Filtrů dnes existuje na trhu celá řada. Některé jsou ideální pro tvrdou vodu, jiné na železitou a další mohou být spojeny s odstraňováním bakterií a virů. Proto je třeba zajistit nejprve rozbor vody a teprve poté vybrat ten správný filtr na vodu. Nejenom samotné rozbory, ale i následné poradenství pro vás jsme schopni zajistit. Neváhejte a kontaktujte nás! Využíváte-li vodu z kohoutku, můžete získat rozbory vody od své vodárenské společnosti.

Filtry na vodu by měly odpovídat analýze rozboru

Jakmile máte konkrétní rozbor v ruce, je třeba provést jeho kompletní analýzu. Jedině tak zjistíte, jaké filtry na pitnou vodu budete potřebovat. Daná analýza totiž přesně řekne, které hodnoty normu splňují, které se blíží k limitům a které ji dokonce nesplňují. Mezi hlavní analyzované hodnoty by měla patřit:

  • Tvrdost vody
  • Množství chlóru
  • Přítomnost dusičnanů
  • Množství mechanických nečistot

Nevyznáte se v získaném rozboru a potřebujete s ním pomoci? Neváhejte a kontaktujte nás. Stačí nám ho zaslat na email info@vodaprozdravi.eu a my vám ho přeložíme do podoby, které již rozumět stoprocentně budete.

Vybíráme filtr na vodu ze studny či vodovodního řadu

Máme-li analyzovaný rozbor vody, je možné se pustit do samotného výběru filtrace. Pokud nechcete využít našeho odborného poradenství, je možné jít cestou našeho praktického třídění produktů. V rámci vašeho problému vám nabídneme optimální řešení. To souvisí s nabídkou správného produktu, kam se může řadit třeba filtr na změkčení vody, uhlíkový filtr na vodu či řada dalších produktů.

Poradenství související se správností filtrace

Máte konkrétní filtraci na pitnou vodu vybranou? Pokud ano, je dobré se ujistit, zda bude pro vaše potřeby tou správnou. Stačí nás kontaktovat sdělit nám několik základních informací o tom, jak dopadl váš rozbor vody, na co vodu používáte, jaká je její spotřeba a kolik osob ve vaší domácnosti žije. My vaši volbu buď chválíme, nebo vybereme alternativu, popřípadě vypracujeme řešení na míru. I to umíme. Máte zájem? Stačí nás oslovit!

Instalace filtrace a její následný servis

Filtraci máte vybranou. Co bude následovat? Samozřejmě odborná instalace. I když je možné realizovat instalaci filtračního zařízení svépomocí, raději doporučujeme využít našich služeb. Proč? Ušetříte čas, starosti, stejně jako si můžete být jisti tím, že filtrační jednotka bude instalována skutečně správně. Zvláště, pokud jde o špičkové jednotky spojené s nutností vodu změkčovat, odželeznit, stejně jako spojené s nutností odstranit viry a bakterie. Součástí odborné montáže je samozřejmě i základní zaškolení, spojené s provozem filtračního zařízení. U námi prodávaných jednotek samozřejmě máte také jistotu následného servisu. Záručního i pozáručního.

 

 

 

 

 

Nechte si udělat rozbor vody v certifikované laboratoři či na hygienické stanici. Kompletní rozbor vody stojí od 1.170,- Kč. V případě, že Vašim zdrojem vody je obecní vodovod, najdete rozbor na stránkách vaší vodárenské společnosti.

 

 

 

 

 

 

 

V rozboru budou uvedeny hodnoty, které nesplňují normu nebo se normě nebezpečně blíží. Jsou však i parametry, které normu splňují, ale i přesto mohou způsobovat problémy, jako je např. tvrdost vody, chlór, dusičnany,  mechanické nečistoty ze starých rozvodů apod. V případě, že nebudete rozumět některým parametrům či hodnotám pošlete nám Váš rozbor na info@vodaprozdravi.eu nebo nás kontaktujte a my Vám s rozborem poradíme.

 

 

 

 

 

 

Podle interaktivní mapy produktů pod článkem nebo pomocí jednoduchého MENU: PROBLÉM A ŘEŠENÍ si vyberete kategorii produktů, které řeší Váš problém a z něj si vyberete produkt podle Vašich potřeb a představ.

 

 

 

 

 

 

Pošlete email na info@vodaprozdravi.eu s rozborem vody a informacemi (počet osob v domácnosti, orientační denní spotřeba vody, použití vody: jen na pití a vaření nebo pro celý dům apod.) a my Vám vypracujeme cenovou nabídku a technologický návrh na míru.

 

 

 

 

 

 

Instalaci filtračních zařízení na pitnou vodu je možné si instalovat svépomocí, ale spíše doporučujeme instalaci svěřit našim odborným technikům, kdy navíc získáte prodlouženou záruku 10 let. Více informací v sekci Instalace zařízeníZařízení na změkčení či odželeznění vody do celého objektu je nejlépe svěřit zkušenému instalaterovi, kterého si můžete vybrat sami ve svém okolí či Vám můžeme někoho doporučit. Servis zařízení v záruční či pozáruční době se provádí přímo u zákazníka.

 

Interaktivní mapa produktů:

 

 

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).